Publicaciones relacionadas con zoniepokojone de Wojciech Rosjie en Biooruś

– Wymysyy o jakiejś inicjatywnej agresji wojskowej z terytorium biorosi wobec Ucrania są po prostumieszne – miał przekazać szef MSZ Uadzimir Makiej Przststawicielce Departamento Stanu.

Rozmowie telefonic Donfried z Makiejem poinformowała en Twitterze czwartek rano strona americańska.

Jak podał Department Stanu, USA vyraziły zoiepokojenie zgromadzeniem rosyjskich wojsk na biłorusi i manamaniem praw człowieka w tym kraju. Donfried «podkriliya, B Biooruś, podobnie jak Rosję, czekają wspmierne konsekwencje» w prjipadku jej udziału w ataku na Ukraine.

Na biaoruś, w tym na tereny w pobliżu granicy z Ukraine, przerrzucane są rosyjskie wojska i sprzt w ramach nieplanowego «sprawdzianu sił reagowania«Pasta związkowego Rosji i Biorusi. W dniach 10-20 lutego ma się odbyć jego drug etap – manewry wojskowe»Związkowa Stanowczość-2022«. Miércoles EE. UU. Rosja zamierza przerzucić na biłoruś w sumie ok. 30 tys. ołnierzy.

Donfried miała zaznaczyć, EE.UU. EE.UU. wprowadziły obecne sankcje wobec reimimu Alaksandra Łukaszenki reakzji na trwające na Biołorusi łamanie praw człowieka, i wezwała do uwolnienia ponad tiiąica wiinięźw politycznych w tym kraju.

Rzecznik MSZ Biołorusi Anatol Haz mówił z Kolei w piątek, że Makiej podkreślił w rozmowie, iż «planowe ćwiczenia Wojskowe na terytorium Białorusi, wokół ktorých na zachodzie rozkręcono Prawdziwa histerię, SA przeprowadzane właśnie w związku z oczywistym zwiększaniem napięcia u Granic Białorusi».

Haz hazka vskazał rownie, óe omviono szerokie spektrum tematów, w tim relacje dwustronne i sytuację wewnętrzną na Biłorusi.

Makiej miał zapewnić, zcechodnie oceny «sytuacji woki i wewntrz biorosi soparte na bodnych przesankach i daleki od realnoci«.

– Rozmieszczenie rosyjskich sił na biłorusi na tak zwane iviczenia jest dla nas bardzo niepokojące música porć gotowi na rekcję na poziomie Unii Europejskiej – Oznajmiła premier Litwy Ingrida Szimonyte po spotkaniu w Rydze z premierami aotwy i Estonii.

Musimy wysłać Rosji wiadomośćeste es el bardzie bardzo wysoka más deslumbrante – dodała szefowa litewskiego rządu.

El territorium Biołrussi es la fuente oficial de rosyjskie wojska, el propietario de Wschodniego Okręgu Wojskowego. Wedarogue es el Ministro de Biociencias de Polonnaruwa Brzeskim rozpoczto już ćwiczenia w ramach zgrywania pododziałów z obu krajówcon el «control del control» z udziałem «desantu, wojsk zmechanizowanych, zołó czołgowych, bojowych wozów piechoty, oddziałów artyleryjskich, przeciwpancernych».

Aktywna faza «sprawdzianu» – manewry – rozpocznie się 10 lutego.

Secretarios Generales OTAN Jens Stoltenberg powered by czwartek, «e»Rosja wysłała na biłoruś w ostatnich dniach około 30 tys. żłnierzy i nowoczesną hermano; broma a la oferta najwikszy wojsk do tego kraju o czaso kokozzenia zimnej wojny «.

READ  Los Chiefs necesitan tiempo extra para vencer a Texas en su camino a su séptimo título divisional consecutivo

Estaremos encantados de escuchar lo que piensas

Deje una respuesta

CORDOBESISMO.COM ES PARTICIPANTE EN EL PROGRAMA DE ASOCIADOS DE AMAZON SERVICES LLC, UN PROGRAMA DE PUBLICIDAD DE AFILIADOS DISEÑADO PARA PROPORCIONAR UN MEDIO PARA QUE LOS SITIOS GANAN TARIFAS DE PUBLICIDAD POR PUBLICIDAD Y ENLACE A AMAZON.COM. AMAZON, EL LOGOTIPO DE AMAZON, AMAZONSUPPLY Y EL LOGOTIPO DE AMAZONSUPPLY SON MARCAS COMERCIALES DE AMAZON.COM, INC. O SUS AFILIADAS. COMO ASOCIADO DE AMAZON, GANAMOS COMISIONES DE AFILIADOS DE COMPRAS QUE CALIFICAN. ¡GRACIAS, AMAZON POR AYUDARNOS A PAGAR LOS GASTOS DE NUESTRO SITIO WEB! TODAS LAS IMÁGENES DE LOS PRODUCTOS PERTENECEN A AMAZON.COM Y SUS VENDEDORES.
Cordobesismo